BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

16 OKULUMUZA "OKULUM TEMİZ" BELGESİ VERİLDİ

 16 OKULUMUZA

09 Şubat 2021 Salı günü saat 14:00 da Şehit Erbil Arslan Ortaokulunda Sayın Kaymakamımız Muammer KÖKEN başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Bekir PAK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Nurettin ÖZDEMİR ve ilçemiz okullarının müdürlerinin katılımlarıyla yapılan toplantıda "okulum Temiz" Belgesi almaya hak kazanan 16 okulumuza  belgeleri verildi. Sayın Kaymakamımız Muammer KÖKEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN belge almaya hak kazanan okullarımızı tebrik etti. 

Okullarda hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme süreçlerinin tutarlı olması amacıyla sürdürülen "Okulum Temiz" belgelendirme programı kapsamında, Türk Standartları Enstitüsü(TSE) onaylı belgeler, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN tarafından okul müdürlerine takdim edildi.

Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme Kılavuzunda belirtilen şartları yerine getirerek, başvuruda bulunan okullarımız iş yeri sağlık ve güvenlik birimi denetçilerimiz tarafından masa ve sahada incelenmekte ve başarılı okullarımıza "Okulum  Temiz" belgesi verilmektedir.

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.