BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Karne Töreni
![2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Karne Töreni](/meb_iys_dosyalar/2023_06/16145012_WhatsApp_Image_2023-06-16_at_14.44.22.jpg)
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Karne Töreni Susurluk Anadolu Lisesi Bahçesinde coşkuyla gerçekleşti.Törende Balıkesir Birincisi Susurluk Anadolu Lisesi B Grubu Kız Voleybol Takımına ve not ortalamasına göre tüm sınıf düzeylerinde başarılı olan ilk üç öğrenciye belge ve ödülleri verildi.Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz.