BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleneksel Çocuk Oyunları İlçe Finali

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet GÜNGÖR İlçemiz Kaymakamı Sayın Yusuf ÖZDEMİR, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Haydar ÇETİNKAYA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rıza KILINÇ ve Okul Müdürleri ile birlikte Geleneksel Çocuk Oyunları Final maçını izleyerek ödül törenine katıldılar.
Geleneksel Çocuk Oyunları İlçe Finali

İlkokul 2. Sınıflar arasında yapılan Yağ Satarım Bal Satarım Oyununda; Beşeylül İlkokulu, 3. Sınıflar arasında yapılan Mendil Kapmaca Oyununda; Demirkapı Şeref Eğinlioğlu İlkokulu, 4. Sınıflar arasında yapılan Tombik Oyununda; Şeker İlkokulu, 5. Sınıflar arasında yapılan Kaleli Yakan Top Oyununda; İmam Hatip Ortaokulu birinci olmuşlardır. 

Oyunlarda görev alan öğretmenlerimizi, Hakemlerimizi ve Halk Eğitim Merkezi yöneticilerini göstermiş oldukları çabalardan dolayı teşekkür eder, yarışmalara katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.

 Unutulmaya yüz tutmuş olan bu oyunların çocuklara öğretimi ile çocukların fiziksel ve sosyal alanlarda daha başarılı olacağı ve çağımızın hastalığı olan sanal bağımlılıktan kurtulması ve kuşaklar arası bağın ortak bir noktada buluşması hedeflenmiştir. çocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunlarıçocuk oyunları

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.