BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÖBEL ŞEHİT NUSRET KULA ORTAOKULU İL BİRİNCİSİ OLDU
![GÖBEL ŞEHİT NUSRET KULA ORTAOKULU İL BİRİNCİSİ OLDU](/meb_iys_dosyalar/2023_03/24153143_IMG-20230324-WA0005.jpg)
BALIKESİR YILDIZLAR FUTSAL FUTBOL TURNUVASINDA GÖBEL ŞEHİT NUSRET KULA ORTAOKULU İL BİRİNCİSİ OLDU. Balıkesir Yıldızlar Futsal Futbol Turnuvası final müsabakasında GÖBEL ŞEHİT NUSRET KULA ORTAOKULU ; Ayvalık Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, İz Koleji Ortaokulu ve Ayvalık Sakarya Ortaokulunun bulunduğu İl Dörtlü Finalinde Grubu Lider bitirerek Şampiyon oldu. Bu başarıda emeği geçen okul idaremizi,takım antrenörü Deniz GÖNÜL'ü ve tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.
![24-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_24153045_IMG-20230324-WA0005.jpg)
![24-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_24152957_IMG-20230324-WA0006.jpg)