BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Göbel Şehit Nusret Kula Ortaokulu Öğrencimizden Büyük Başarı
![Göbel Şehit Nusret Kula Ortaokulu Öğrencimizden Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2023_05/11161726_WhatsApp_Image_2023-05-11_at_16.11.00_1.jpg)
Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Balıkesir İl Finalinde İlçemizi temsilen turnuvaya katılan Göbel Şehit Nusret Kula Ortaokulu öğrencisi Adem Kayra DUR Akıl ve Zeka Oyunları Mangala oyununda İl Birincisi olmuştur. 9-10-11 Haziran 2023 tarihleri arasında Kayseri 'de gerçekleşecek olan Türkiye Finallerinde İlimizi temsil hakkı kazanmıştır. Öğrencimizi,ailesini ve danışman öğretmeni Burak GÜNDÜZ'ü tebrik ediyoruz.Türkiye finallerinde başarılar diliyoruz.