BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Geçit Görevlisi Velilerimize Özverili Çalışmalarından Dolayı Plaket ve Hediyeleri Takdim Edildi

Okul Geçidi Görevlisi Velilerimiz Filiz Atik Ve Sabriye Topçu’ya Özverili Çalışmalarından Dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Plaket Takdim Edildi Ve Hediye Verildi.
Okul Geçit Görevlisi Velilerimize Özverili Çalışmalarından Dolayı Plaket ve Hediyeleri Takdim Edildi

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunun 134. Maddesi ve Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 178. Maddesi gereğince İlköğretim çağındaki öğrencilerin güvenli bir şekilde okula giriş ve çıkışlarını sağlamak için, Beşeylül İlkokulunda 05 kasım 2014 tarihinde Trafik Denetleme Büro Amirliğince verilen Okul Geçidi Görevlisi Seminerine, Öğretmenler Enes ASKAR, Ali SUBAŞI, Ş.Tunalı Ortaokulu öğrencileri Caner BALKAN, Mete ILGAZ,  velilerFiliz ATİK ve Sabriye TOPÇU katıldılar.

Filiz ATİK ve Sabriye TOPÇU kendi çocuklarınızda eğitim gördüğü Beşeylül İlkokulunda gönüllü okul geçit görevlisi oldular.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet GÜNGÖR Trafik Denetleme Büro Amiri İbrahim KESGİN, Okul Müdür Yardımcısı Melek ÇAKAR ve Milli Eğitim Müdürlüğü Şefi Ahmet EFE’ninde hazır bulunulduğu törende Okul Geçidi Görevlileri Filiz ATİK ve Sabriye TOPÇU’ya başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Plaket takdim edildi, ardından kendilerine hediye verildi.

 

Filiz ATİK ve Sabriye TOPÇU 10 Kasım 2014 tarihinden buyana İlçemiz Beşeylül İlkokulu önünde öğrencilerin okula güvenli giriş ve çıkışlarını sağlamaktadırlar. Sosyal bir sorumluluk üstlenen ve severek işlerini yapan bu velilerimiz okul önünde görevleri esnasında uyarı ve ikaza uymayan sürücülerin araç plakalarına ilgili kanun kapsamında cezai işlem uygulanmak üzere tutanak tanzim etme yetkileri vardır.

okul geçit görevlileriokul geçit görevlileriokul geçit görevlileriokul geçit görevlileriokul geçit görevlileri

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.