BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN SAMİ AKOĞLAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN SAMİ AKOĞLAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN, Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayınlayarak öğretmen, öğrenci, veli ve tüm eğitim camiasının ramazan Bayramını kutladı. 

Bir lahza dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj uzak mesafeleri yakın eder. Bizleri gönüllerde birleştirir. Bir sıcak gülümseme, bizi birbirimize yaklaştırır. Birliğimize beraberliğimize ulaştırır.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde ihya ettiğimiz, "Allah'ım bizi Ramazan ayına ulaştırdığın gibi Bayrama da kavuştur" diye dilimizden ve kalbimizden dökülen dualarımızın kabul olduğunu ve nihayet mesafe olarak uzaktan olsa da kalplerde yakın olacağımız  muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha hep birlikte kavuşmanın bahtiyarlığını yaşıyoruz. Küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının pekişmesine vesile olan bayramlarımız, kadim medeniyetimizin müstesna zamanlarıdır. 

 Bayramlarda şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla yâd ederken bir teşekkür borcumuz olarak şehit ailelerimizin, gazilerimizin, kimsesiz yaşlılarımızın, yetim ve öksüz çocuklarımızın, engelli vatandaşlarımızın  hatırlanması gönüllerinin alınmasına ve tüm kalbi duygularımızla bayramlarına bayram olmaya çalışmalıyız.  

Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim camiasının Ramazan Bayramı'nı tebrik ederim. Ramazan bayramının Ülkemiz başta olmak üzere tüm İslam aleminin birliğine, dirliğine, sağlık ve huzur dolu güçlü yarınlarına  vesile olmasını Yüce Allah'tan temenni  eder, en derin sevgi ve muhabbetlerimle hayırlı huzurlu bayramlar dilerim.

Sami AKOĞLAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.