BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BALIKESİR İL EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI
![BALIKESİR İL EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_05/23124101_toplantY.jpg)
Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK'ın liderliğinde her ay düzenli olarak yapılan Balıkesir İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı bugün ilçemizde gerçekleşti. Sayın Valimizin Susurluk programı 5 Eylül Anadolu Lisesi ziyareti, ilçemiz okul müdürleri ve öğretmenleri ile yapılan olan toplantıyla devam etti.