BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN'ın Birinci Dönem Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN'ın Birinci Dönem Karne Mesajı

    Sevgili öğrenciler, saygıdeğer veliler ve eğitimin vazgeçilmez unsuru değerli eğitim çalışanlarımız;   Susurluk İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü eğitim ailesi olarak 2022-2023 eğitim öğretim yılının birinci dönemini başarıyla tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. 23 Ocak 2023  Pazartesi gününden itibaren başlayacak olan yarıyıl tatili, 3 Şubat 2023 Cuma günü tamamlanarak eğitim öğretim faaliyetlerimiz yeni bir dönemin heyecanıyla kaldığımız yerden devam edecektir.     

   Kıymetli Velilerimiz, Büyük bir özveriyle yetiştirdiğiniz evlatlarınızı çağın değerlerine uygun olarak en iyi şekilde yetiştirmek ve geliştirmek için çalışıyor, her bir öğrencimize bireysel farklılıklarını dikkate alarak ve özel olduklarını hissettirerek yaklaşıyor; akademik başarılarının yanında iyi bir insan olmaları için Susurluk Millî Eğitim Ailesi olarak çabalamaktayız. Okullarımızda gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinin etkili, kalıcı ve verimli olabilmesi öğrenci, öğretmen ve siz velilerimizin yıl boyunca iş birliği içerisindeki çalışmalarına bağlıdır. Sizlerin öğrencilerimizin eğitimlerine olan ilgi ve alakanız çocuklarımızın başarılarını arttıracak, onları daha da yükseklere taşıyacaktır.  

  Değerli Meslektaşlarım, Sermayesi insan, sorumluluğu çok yüksek olan kıymetli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Ülkemizin kalkınması, hedeflerimize ulaşmamız için göstermiş olduğunuz mücadelenin farkındayız. Bir dönem boyunca vermiş olduğunuz emekleri yakından takip ettik ve her birinizin gösterdiği fedakârlıklar gurur kaynağımız oldu. Dönem sonlarında karneleri veren de yaptıklarınızla takdire şayan olan da sizlersiniz.  

  Sevgili Öğrencilerimiz, Bir dönem boyunca vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alma vakti geldi. Sizlerin vatanımızın menfaatleri doğrultusunda çalıştığınızdan şüphemiz yok. "Hiçbir başarı tesadüf değildir." bilinciyle başarıya ulaşmada en önemli unsurun düzenli ve sistemli çalışma olduğunu unutmayınız. Sizleri teknolojiyi yakalayan, çözüm üreten, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ülkesine ve insanlığa karşı sorumluluklarını bilen, değerlerine sahip çıkan bireyler olarak görmekten büyük mutluluk duymaktayız. Tatil döneminde kitap okumayı terk etmeyeceğinizi biliyorum. Bu dönemde en az bir kitap okumanızı öneriyorum. Bu sayıyı ne kadar artırırsanız o kadar güzel bir işin altına imza atmış olursunuz. Zira ne kadar çok okursanız geleceğinize o kadar çok yatırım yapmış olacaksınız. Emin olunuz ki sizler okudukça her şey daha da güzelleşecektir.  

    6 Şubat 2023 Pazartesi günü eğitim öğretime kaldığımız yerden devam etmek üzere sizleri okullarımızda bekliyor olacağız. Hepinize iyi tatiller diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.  

 

                                                                                          Sami AKOĞLAN 

                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

  

                                                                                          

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.