BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAMİ AKOĞLAN'IN 19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAMİ AKOĞLAN'IN 19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

19 Mayıs, Türk Milleti'nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Millî Mücadelemizi başlatmak üzere Samsun'a ayak bastığı günün 102. yılına ulaşmanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Sevgili Gençler, geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Size güveniyor ve sizlerle gurur duyuyoruz.

Aziz şehitlerimizin kahramanca mücadelesi sonucunda kazanılan bu zafer aydınlık bir neslin temsilcisi olan siz gençlerimize emanet edilmiştir. Ecdadımızın emaneti olan bu vatanı daima koruyacağınıza, bizi biz yapan değerlere sonuna kadar sahip çıkacağınıza inanıyorum. Cumhuriyetimizin gençlerine ve spora adanan bir bayram olarak armağan edilen bu anlamlı gün, yarının teminatı olan siz gençlerimize daima ışık tutacaktır. Eğitim camiası olarak üstlendiğimiz sorumlulukla, tüm imkanlarımızla geleceğin ışığı olan siz gençlerimizin yetişmesine öncülük ediyoruz ve büyük bir heyecanla öncülük etmeye de devam edeceğiz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Bütün Ümidim Gençliktedir."

Tüm bu duygu ve düşüncelerimle birlikte , başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, öğretmenlerimizin  ve öğrencilerimizin  19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyorum.

Sami AKOĞLAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.