BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sami AKOĞLAN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sami AKOĞLAN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/29111222_WhatsApp_Image_2021-10-29_at_11.07.27.jpg)
Türkiye Cumhuriyeti'nin 98.Yılını kutladığımız bu şanlı günde başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bu toprakları vatan yapan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyor , Türk Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum.
Sami AKOĞLAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü