BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Sonu Mesajı

        Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Sayın Veliler;

        6 Eylül 2021 tarihinde Covid-19 tedbirleri alarak başladığımız eğitim öğretim yılının 1. döneminin sonuna geldik. Öğrencilerimizin karnelerini almalarıyla başlayacak olan yarıyıl tatilinin hepimize hayırlı olmasını dilerim.

        Değerli Mesai Arkadaşlarım,

        Yaptığınız özverili çalışmalarla eğitim öğretim faaliyetlerimizin aksamadan yürümesini sağladığınız için ayrıca geleceğimizin teminatı gençlerimizi, hayat okuluna hazırladığınız için hepinize minnettarım. Tüm emekleriniz için teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

        Sevgili Öğrenciler,

        Çalışmalarınızın, emeklerinizin bir karşılığı olan karnelerinizi alıyorsunuz. Bu karneler sizin için bir durum göstergesidir. İyi notlar da kötü notlar da sizlere bir şeyler anlatır. Lütfen karnelerinizin sizlere anlattıklarını iyi dinleyin. Başarılı olmakta başarısız olmakta sizin elinizde. Geleceğin mimarları olarak sizler, bugünden kendinizi geliştirmeli, donanımlarınızla güzel ülkemizin daha güzel daha müreffeh bir vatan olmasını sağlamalısınız. 2. döneme daha hazır bir zihin için dinlenin, sosyal hayata katılın ve kitap okumayı unutmayın. Hayat boyu başarılı olmanız dileğiyle, iyi tatiller.

        Sayın Veliler,

        Zor süreçlerden geçerek geldiğimiz bu karne gününde, öğrencilerimizle iletişiminizi güçlü tutunuz. Öğrenci karnesi sadece öğrenciyi değil sizleri de bizleri de değerlendirir. Bunu unutmayınız. Öğrencilerimizin istek ve değerlendirmelerini önemseyiniz. Hayat okuluna hazırlanırken evlatlarımızın en büyük destekçileri siz olmalısınız. Öğrencilerimizin donanımlı birey olması için ona yol gösterici olmayı unutmayınız. Daha güzel günlerde çocuklarımızın başarılarıyla, yaptıklarıyla gurur duyduğumuz günlerde buluşmak dileğiyle...

        Eğitim Camiamızın Görünmez Kahramanları, Yardımcı Hizmetler Sınıfında Çalışan Saygıdeğer Mesai Arkadaşlarım,

        Sizlere de sonsuz teşekkürler sunuyorum. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin temiz ve sağlıklı okullarda eğitim öğretim faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için yaptığınız çalışmalardan dolayı ellerinize, emeklerinize sağlık.

 

        Herkese iyi tatiller.

                                                                                                                                                                                                                           İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami AKOĞLAN

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.