BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Değerli öğretmen arkadaşlarım, kıymetli veliler ve sevgili öğrenciler,

           Bu gün itibarıyla 2015-2016 eğitim-öğretim yılına başlamış bulunuyoruz. Bu vesileyle öncelikle başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum. Bizler eğitim camiası olarak sorumluluklarımızı, görevimizin ağırlığını ve kutsallığını biliyoruz. Başta şahsım olmak üzere tüm eğitim camiamızın, bu ağır ama bi o kadar da ulvi görevin ifası konusunda en küçük bir zafiyet göstermeyeceğimizi yüksek bir güvenle ifade etmek istiyorum.

        Kıymetli veliler,

       Malumunuzdur ki bir çocuğu hayata hazırlama da en önemli dinamiklerden biri öğretmen yekdiğeri de ailedir. Bu sebepledir ki; eğitim-öğretim gibi uzun ve önemli bir süreçte sizlerin okula ve öğretmene vereceğiniz destek hepimizi amaçladığımız hedefe çok daha kolay ulaştıracaktır. Bu eğitim-öğretim yılı boyunca karşılaşacağımız problemlerin çözümünde ve okullarımızda çocuklarımız için yapacağımız her türlü faaliyette yanımızda olduğunuzu bilmek bize güç ve özgüven verecektir.Bu duygu ve düşüncelerle başarılı bir yıl geçirmeyi umuyor,2015-2016 eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına ilçemize ve ülkemize  hayırlı olmasını diliyorum.

 

                                                                                                                                                         Mehmet  GÜNGÖR

                                                                                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.