BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler,

2015-2016 eğitim öğretim yılının 1. Kanaat dönemini bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayız, ilçemizdeki 5700 öğrenci, bugün karnelerini alarak 16 gün sürecek olan bir tatil dönemine girdiler. Geride bıraktığımız 1. Kanaat döneminin başarılı bir şekilde tamamlanmasında büyük emekleri olan okul idarecilerimize, eğitim camiamızın fedakâr uygulayıcısı öğretmenlerimize ve çocuklarımızın her türlü gelişiminde okullarımıza ve öğretmenlerimize destek olan değerli velilerimize yürekten teşekkür ediyorum.

Değerli Veliler;

Eğitim ortamı, farklı unsurların tek bir amaca yönelik olarak çalışmasını gerektiren bir sistemler manzumesidir. Bu sistemin başarılı olabilmesi, kusursuz çalışabilmesi ve doğru çıktılar verebilmesi için eğitimin tüm unsurlarının (aile, okul, öğretmen, çevre) üzerine düşeni eksiksiz yapmasıyla ancak mümkün hale gelebilmektedir.

Sevgili Öğrenciler;

Karnelerinizi alarak kısa da olsa bir tatili hak ettiniz. Öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Karneleriniz nasıl olursa olsun şunu asla aklınızdan çıkarmayınız. Henüz gerçek anlamda kazanılmış ya da kaybedilmiş bir durum yoktur. Bir anlamda devam eden bir müsabakanın henüz birinci devresi tamamlanmıştır. Bu sebeple moralinizi yüksek, gayretinizi güçlü tutunuz. Tatilde aktif dinlenme yaparak ikinci döneme daha inançlı ve güçlü bir şekilde döneceğinize inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimizi aileleriyle sağlıklı ve huzurlu bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ediyorum.

                           Mehmet GÜNGÖR

                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.