BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAHRAMAN GAZİLERİMİZİN GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
![KAHRAMAN GAZİLERİMİZİN GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN](/meb_iys_dosyalar/2022_09/21102523_308108190_450820643746504_5187946079154328819_n.jpg)
İlçemiz kaymakamı Sayın Muammer KÖKEN, Belediye Başkanı Sayın Nurettin GÜNEY, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN , ilçemiz protokol üyeleri ve kahraman gazilerimiz ile 19 Eylül Gaziler Günü kutlamaları kapsamında çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Bütün Kahraman Gazilerimizin Gaziler Günü Kutlu Olsun.
![21-09-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_09/k_21102800_307846417_450820640413171_1935850171646965786_n.jpg)
![21-09-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_09/k_21102754_308197994_450820647079837_3783216732843941831_n.jpg)