BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Muammer KÖKEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sami AKOĞLAN ile birlikte Susurluk Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerini ziyaret etti
![Kaymakamımız Sayın Muammer KÖKEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sami AKOĞLAN ile birlikte Susurluk Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerini ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2023_01/06200018_323695700_706066731191895_5592932642572747859_n.jpg)
Kaymakamımız Sayın Muammer KÖKEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sami AKOĞLAN ile birlikte Susurluk Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerini ziyaret ederek,Bigep sınavları hakkında paylaşımlarda bulundu.