BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Lütfen Dikkat!
Lütfen Dikkat!!! Balıkesir Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; mevcut hava şartlarında olumsuz bir değişme beklenmediğinden ve yine İlçemiz Belediyesinden alınan bilgilere göre tüm mahalle ve okul yollarımızın ulaşıma açıldığından 04.01.2015 Pazartesi günü (Yarın) tüm okullarımızda eğitim öğretime başlanacaktır. Bununla birlikte özellikle merkez okullarımızın çevresinde yoğun araç trafiğinin olmaması ve çocuklarımızın okullarına güvenli bir şekilde ulaşılabilmesi için velilerimizin ve vatandaşlarımızın mümkün olduğunca toplu taşıma araçlarını kullanmaları ve bu konuda duyarlı olmaları faydalı olacaktır.![Lütfen Dikkat!](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_03182818_sunu1.jpg)