BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmetçik Ortaokulu ´Teknoloji, Bilim, Kültür ve Eğitim´ Sergisi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet GÜNGÖR,  İlçemiz Kaymakamı Yusuf ÖZDEMİR ve ilçe protokol üyeleri ile birlikte Mehmetçik Ortaokulunun düzenlemiş olduğu yıl sonu ´Teknoloji, Bilim, Kültür ve Eğitim´ sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Görsel Sanatlar Öğretmeni Okan SAPMAZ´ın tasarımı ve yapımı kendisine oait olan özgün Atatürk Köşesinin açılışının da gerçekleştirildiği etkinlik, serginin gezilmesi ve ardından okul öğretmenleri tarafından döktürülen lokma ikramıyla sona erdi. Etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği geçen idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.
Mehmetçik Ortaokulu ´Teknoloji, Bilim, Kültür ve Eğitim´ Sergisi

mehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçikmehmetçik

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.