BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Örgün Ortaöğretim Kurumuna Yerleşemeyen Öğrencilerimizin Dikkatine!!!
Örgün ortaöğretim kurumlarında öğrenim görmek isteyen bu kapsamdaki öğrenciler için mevcut taban puan ve kontenjan esasına göre 1-7 Ekim 2015 tarihleri arasında e-Okul sistemi üzerinden boş kontenjan ilan edilen okullara il/ilçe öğrenci yerleştirme ve nakil komisyonlarınca 3 (üç) tercih başvurusu alınacak ve yerleştirmeler 9 Ekim 2015 tarihinde merkezi yerleştirme ile yapılarak sonuçlar aynı gün ilan edilecektir.![Örgün Ortaöğretim Kurumuna Yerleşemeyen Öğrencilerimizin Dikkatine!!!](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_01142656_sunu1.jpg)