BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SUSURLUK 5 EYLÜL İLKOKULU YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞUYOR.
![SUSURLUK 5 EYLÜL İLKOKULU YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞUYOR.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/24140655_WhatsApp_Image_2022-01-24_at_14.06.20.jpg)
Yapımına 2020 yılında başlanan okul binası açılışı için hazırlıklar son aşamaya gelmiş bulunmaktadır. Okul binasının ekipman ve donanımı tamamlanmış olup, diğer altyapı çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte 2021-2022 Öğretim Yılı ikinci döneminde açılışının yapılması planlanmıştır. Yeni okul binamız 24 derslik, 1 konferans salonu, 1 kütüphane, 4 anasınıfı ve 3 tasarım beceri atölyesi ile 496 öğrenci ve 32 öğretmenimizin hizmetine sunulacaktır.