BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Susurluk İlçe Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

Susurluk İlçe Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

Balıkesir Valiliği himayesinde başlatılan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce uygulanmakta olan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) Akademik Alanda Uygulanacak Çalışmalar kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi kurumlarda yürütülecek olan ortak ölçme ve değerlendirme uygulamalarının belirlenmesi ve izlenmesi amacıyla Susurluk İlçe Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu kuruldu.

İlçe Zümre Başkanı öğretmenlerimizin katılımı ile oluşturulan İlçe Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu ilk değerlendirme toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN başkanlığında gerçekleştirildi. Ortaokul düzeyinde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi branşlarından, lise düzeyinde ise Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Matematik, Felsefe, Biyoloji, Fizik, Kimya,  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi branşlarından ilçe zümre başkanları toplantıya katıldı.

20-10-2021

 

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.