BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´Süt İçiyorum Çünkü...´ Adlı Yarışmada Susurluk Mehmetçik Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencisi Barkın ÇANAKÇI İl Birincisi Oldu

´21 Mayıs Süt Günü´ Kapsamında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hayvancılık Kooperatifleri Birliğinin ortaklaşa yürüttüğü süt tüketimini çocuk yaşta teşvik etmek, sütün faydaları konusunda farkındalık yaratmak, çocukların sanatsal becerilerine katkı sağlamak ve ödüllendirmek, Balıkesir’in ülkemizin en çok süt üreten 3’üncü ili olması sebebiyle süt konusunda büyük aktivitelerin odağı olmak amacıyla Balıkesir genelinde 5,6,7,8 sınıf öğrencileri arasında resim ve kompozisyon dalında ‘’Süt İçiyorum Çünkü…’’ adlı yarışmada resim dalında İl 1.si (Birincisi) İlçemiz Mehmetçik Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Barkın ÇANAKÇI, kompozisyon dalında İlçe 1. si ise 8. sınıf öğrencisi Fatma KIRICIOĞLU olmuştur.
´Süt İçiyorum Çünkü...´ Adlı Yarışmada Susurluk Mehmetçik Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencisi Barkın ÇANAKÇI İl Birincisi Oldu

Başarılarından dolayı Öğrencilerimizi, Ailelerini ve emeği geçen Görsel Sanatlar Öğretmeni Fatma ESEN’i ve Türkçe Öğretmeni Emre SUCU’yu içten dileklerimizle kutluyoruz.

Süt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum ÇünküSüt İçiyorum Çünkü

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.