BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trafik ve İlk Yardım Haftası ilçe kutlama programı yapıldı

Trafik ve İlk Yardım Haftası ilçe kutlama programı yapıldı

Trafik ve İlk Yardım Haftası ilçe kutlama programı  Kaymakam Sayın Muammer KÖKEN, Belediye Başkanı Sayın Nurettin GÜNEY, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mehmet ÇATAK, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Sayın Coşkun KURT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sami AKOĞLAN, öğrenci ve öğretmenlerin katılımıyla Atatürk İlkokulu konferans salonunda gerçekleşti.

 

 Atatürk İlkokulu tarafından düzenlenen  kutlama programı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Programın açılışında konuşan Atatürk İlkokulu Müdürü Fahrettin YÜKSEL, trafik kazalarının önlenmesi yolunda herkesin çaba göstermesi gerektiğine vurgu yaptı. Daha sonra, Atatürk İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan trafik konulu gösteriler büyük beğeni ile izlendi. Programa katılan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri trafik ve ilk yardım  konularında sunumlar yaptı. Programda şiirler  okunarak ,rontlar sergilendi. Üstün başarı gösteren polis memurlarına başarı belgelerinin verilmesi ile program sona erdi.05-05-202305-05-202305-05-202305-05-2023

Yeni mahalle Hafız Hakkı Sokak, Susurluk, Balıkesir - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.