BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası'nın İlkokullar İlçe Finali Sonuçları
![Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası'nın İlkokullar İlçe Finali Sonuçları](/meb_iys_dosyalar/2023_03/14150936_WhatsApp_Image_2023-03-14_at_13.14.00_2.jpg)
Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası'nın İlkokullar arasında yapılan Susurluk İlçe Finali Beşeylül İlkokulu Zeka Oyunları Atölyesinde okullarında birinci olan öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleşti. Turnuvada derece alan öğrencilerimiz: Küre: Ataberk AVCI (Fatih İlkokulu) Pentago: Erva ÖZEN(Şerafettin Tunalı İlkokulu) Equilibrio: Kayra CAN (Beşeylül İlkokulu) Mangala: Ömer Kerem GÜNDÜZ (Fatih İlkokulu) Q-Bitz: Feyza GÜNGÖR(Dereköy İlkokulu) İlçemizi Balıkesir Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası İl Finalinde temsil edecek öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![14-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_14151028_WhatsApp_Image_2023-03-14_at_13.14.00.jpg)
![14-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_14151025_WhatsApp_Image_2023-03-14_at_13.14.00_3.jpg)
![14-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_14151022_WhatsApp_Image_2023-03-14_at_13.14.00_2.jpg)