BALIKESİR SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretli öğretmenlik 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem başvuruları E-Devlet üzerinden yapılacaktır. Kılavuz için tıklayınız.

Ücretli öğretmenlik  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem  başvuruları  E-Devlet üzerinden yapılacaktır.  Kılavuz için tıklayınız.
Ücretli öğretmenlik  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem  başvuruları  E-Devlet üzerinden yapılacaktır.  Kılavuz için tıklayınız.

Ücretli Öğretmenlerin Başvuru İşlemleri

 

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir. 

 

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.  

Sultaniye Mah. Balıkesir Cad. No121 Susurluk/BALIKESİR - 0266 865 24 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.