BALIKESİR
SUSURLUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI VE İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI
![YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI VE İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2022_09/16103127_WhatsApp_Image_2022-09-16_at_10.27.50.jpg)
YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI VE İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN, Kaymakamımız Sayın Muammer KÖKEN, Belediye Başkanımız Sayın Nurettin GÜNEY ve değerli protokol üyelerinin katılımıyla 5 Eylül İlkokulunda gerçekleşen İlköğretim Haftası kutlama programında öğretmen, öğrenci ve velilerimizle bir araya geldi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN yeni eğitim-öğretim yılının ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ederek, eğitim ailemize başarılı ve sağlıklı bir yıl diledi.